Politechnika Warszawska na Warszawskim Salonie Maturzystów


Uczniów (szczególnie maturzystów 2023), nauczycieli, rodziców i wszystkich tych, którzy są zainteresowani naszą Uczelnią, zapraszamy 8 i 9 września 2022 roku na targi, które odbędą się w Szkole Głównej Handlowej.

Na stoisku Politechniki Warszawskiej czekać będą studenci i pracownicy, którzy opowiedzą o naszej Uczelni, oferowanych kierunkach studiów, akademikach, możliwościach rozwoju w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Dla odwiedzających będzie to okazja do zadania pytań i skorzystania z rad osób, które świetnie znają Politechnikę. Specjalnie na wydarzenie przygotowaliśmy nowe materiały informacyjne i promocyjne o PW i rekrutacji na studia na rok akademicki 2023/2024. Nie zabraknie niespodzianek. Jedną z nich możemy już zdradzić – 9 września nasze stanowisko odwiedzi prof. Robert Zalewski, Prorektor PW ds. Studenckich.

Rozmowy na stoisku to główny punkt targów. Ale będzie można nas też spotkać podczas uczelnianych prezentacji. Politechnikę Warszawską przedstawimy w oba dni Salonu Maturzystów o godz. 12.45 w Auli I. Wyjaśnimy wtedy, co to znaczy, że jesteśmy #zawszeciekawi i przybliżymy szczegóły rekrutacji.

Bądźcie z nami podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów!

Zapraszamy też na media społecznościowe PW (na Facebooka, Instagrama i Twittera), gdzie będziemy zapowiadać i relacjonować nasz udział w wydarzeniu.

Więcej informacji o targach na stronie salonmaturzystow.pl/2022


Przeczytaj też:


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).