Warsztaty z Power Platform i Angular dla studentów Wydziału Elektrycznego PW


Specjalnie dla studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej firma Avanade, spółka joint venture Microsoft i Accenture, zorganizowała dwa intensywne kursy z rozwiązań Power Platform i Angular.

Każdy z warsztatów to od 6 do 12 cotygodniowych spotkań online z programistami z Avanade, dzięki którym jego uczestnicy zyskają unikalne kompetencje oraz cenne kontakty branżowe i certyfikaty.

Power Platform to zestaw rozwiązań firmy Microsoft do analityki biznesowej, tworzenia aplikacji, automatyzacji przepływów pracy i budowania inteligentnych czatbotów. Natomiast Angular to otwarta platforma programistyczna, wspierana i rozwijana przez Google, służąca do tworzenia aplikacji internetowych typu SPA (Single Page Application).
Warsztaty potrwają do stycznia 2022 roku. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Avanade – globalny dostawca innowacyjnych rozwiązań, usług cyfrowych i chmurowych w ekosystemie Microsoft. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii, sztucznej inteligencji, tworząc dedykowane aplikacje i rozwiązania chmurowe, Avanade pomaga swoim międzynardowym klientom w cyfrowej transformacji ich biznesu.

Na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej studenci mogą studiować na kierunkach Elektrotechnika, Informatyka Stosowana, Automatyka i Robotyka Stosowana oraz Elektromobilność. Programy studiów uwzględniają trendy rynkowe, a kształcenie ukierunkowane jest problemowo i oparte na projektach oraz warsztatach.

Więcej o warsztatach Avanade:

Więcej o firmie Avanade » 

Więcej o studiach na Wydziale Elektrycznym PW »

 

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/. 

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).