Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW 2021

Zapraszamy do udziału w X edycji ogólnouczelnianego badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej

Zebrane dane pomogą w lepszym dostosowaniu oferty Politechniki Warszawskiej do oczekiwań i potrzeb studentów, absolwentów i rynku pracy. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki prezentowane będą zbiorczo bez możliwości zidentyfikowania poszczególnych respondentów. Wypełnienie ankiety zajmie do 15 minut.

Link do ankietyhttps://bit.ly/3A0iq9Z

Zachęcamy też do przekazania tej informacji innym Absolwentom PW.
Dziękujemy za Państwa otwartość!

Zespoły Biura Karier PW oraz Działu Badań i Analiz CZIiTT PW

Przeczytaj też:

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/.