Nabór do III edycji Programu Mentoringowego na PW


Program Mentoringowy na Politechnice Warszawskiej

Wśród 22 Mentorów tegorocznej edycji znajdziecie również absolwentów Wydziału Elektrycznego. Mentoring to dobra okazja do poszerzenia własnych horyzontów, rozwoju zawodowego i osobistego, a także możliwość kilkumiesięcznej współpracy z osobą z doświadczeniem. 

Program organizowany przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, przeznaczony jest dla studentów min. 3 roku studiów, bądź niedawnych absolwentów PW (2019-2021). Aby dołączyć do grona uczestników, należy na stronie Biura Karier zapoznać się z sylwetkami mentorów, dokonać wyboru, a następnie przesłać zgłoszenie zawierające CV i krótki opis. Po stworzeniu par, Mentorzy i Mentee rozpoczną sześciomiesięczną, partnerską współpracę, która pozwoli na realizację założonych celów.

Poznajcie Mentorów – absolwentów Wydziału Elektrycznego:

Tomasz Zawada – Dyrektor Biura Systemów Obrony Przeciwlotniczej i Przeciwrakietowej w PIT-RADWAR S.A.

W codziennej pracy mam możliwość brania udziału w projektach o niespotykanej na rynku skali i specyfice, co przekłada się na rozwój unikatowych kompetencji. Chciałbym nie tylko podzielić się związaną z tym wiedzą w zakresie automatyki i robotyki, identyfikacji systemów i modelowaniu komputerowym, optymalizacji matematycznej w systemach automatycznych i wielu innych związanych z obszarem badań i rozwoju. Zależy mi także na tym, by zapewnić swoim mentees profesjonalne wsparcie i umożliwić jak najpełniejsze skorzystanie z umiejętności i doświadczeń mojego biura. Jeśli potrzebujesz praktycznej wiedzy o zarządzaniu projektami wdrożeniowymi – drodze do nowego wynalazku, przygotowaniu do produkcji i realiach wdrożeniowych, z chęcią zapewnię Ci odpowiedni do niej dostęp. Aplikuj na adres mentoring@pw.edu.pl»

Michał Małaczek – Kierownik ds. Serwisów IT w Danone

Cześć, jestem absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. I choć studia skończyłem wiele lat temu, z sentymentem wracam do tamtych czasów. Zaraz po studiach zacząłem pracę w dużej firmie i po kilkunastu latach niezmiennie praca w korporacji jest tym co lubię 🙂 Od początku w dziale Informatyki, choć w różnych zespołach. Przez długi czas byłem odpowiedzialny za wsparcie informatyczne Działów Sprzedaży (a przede wszystkim Sales Force) spółek Danone, potem zostałem koordynatorem zespołu wsparcia sprzedaży, IS Account Managerem. Aktualnie jestem Kierownikiem ds. Serwisów IT na obszar Polski, krajów bałtyckich i skandynawskich. Wraz z zespołem wspieram użytkowników/pracowników Danone w zakresie informatyki. Opiekujemy się ok. 2000 użytkownikami. Cieszę się, że będę mógł pomóc młodszym kolegom w poznawaniu środowiska korporacyjnego, pokazać (również na żywo) na czym polega nasza praca i spróbować odpowiedzieć na pytania. Aplikuj na adres mentoring@pw.edu.pl»

Szczegóły programu

na stronie Biura Karier PW https://bkpw.jobteaser.com/pl/events/97663-mentorzy-czekaja-na-ciebie-poznaj-ich-i-aplikuj

Zobacz, co o programie mówią uczestnicy pierwszej edycji

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).