Międzynarodowa Konferencja Computational Problems of Electrical Engineering (CPEE 2020)

21. edycja międzynarodowej konferencji poświęconej zagadnieniom obliczeniowym w elektrotechnice CPEE 2020 (Computational Problems of Electrical Engineering) odbędzie się 16-19 września 2020 w trybie online.

Tegorocznym gospodarzem CPEE jest Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, a patronat nad nią objęła Polska Sekcja IEEE. Konferencja jest organizowana we współpracy z:

• Narodowym Uniwersytetem Politechniką Lwowską, Ukraina,
  • Uniwersytetem Zachodnioczeskim, Czechy,
  • Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego, Polska,
  • Uniwersytetem Żylińskim, Słowacja,
  • MESco Sp. z o. o. (ANSYS Channel Partner), Polska

CPEE to cykl międzynarodowych konferencji poświęconych opracowywaniu nowoczesnych komputerowych narzędzi do analizy i projektowania złożonych systemów elektrycznych i częściowo elektrycznych, opracowywaniu skutecznych podejść i metod przetwarzania sygnałów, analizowaniu i projektowaniu obwodów elektrycznych i elektronicznych, pól elektromagnetycznych oraz przemysłowych systemów informatycznych.

Ze względów bezpieczeństwa związanych z trwającą pandemią COVID-19 CPEE 2020 odbędzie się wirtualnie na platformie Microsoft Teams.

Więcej o konferencji na stronie CPEE 2020»