Instytut Elektroenergetyki


Dyrektor instytutu:

sylwester_robak_200

Prof. nzw. dr hab. inż. Sylwester Robak

Jak nas znaleźć:

Gmach Mechaniki

Gmach Mechaniki na terenie centralnym.

Adres:

Gmach Mechaniki, pok 5
ul.Koszykowa 75
00-662 Warszawa
tel. (0-22) 234 72 55
fax. (0-22) 234 50 84

Sekretariat:

Katarzyna Klang-Włodarczyk
e-mail: katarzyna.klang@ee.pw.edu.pl
Gmach Mechaniki, pok. 5
tel. w. 7255 fax 234-50-84

DYREKTOR

Prof. nzw. dr hab. inż. Sylwester Robak
e-mail: sylwester.robak@ee.pw.edu.pl
Gmach Mechaniki, pok. 4
tel. w. 7255

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. STUDIÓW

dr inż. Karol Pawlak
e-mail: karol.pawlak@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. C, pok. 205
tel. w. 7255/5699

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. NAUKI

Dr hab. inż. Łukasz Nogal
e-mail: lukasz.nogal@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, pok. 9B
tel. w. 5843

 

PEŁNOMOCNIK KWESTORA

Mgr inż. Iwona Rychałkiewicz
Gmach Mechaniki, pok. 5a
tel. w. 5865

profesor zwyczajny

  • Jan Machowski, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: jan.machowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GM pok. 108, tel.: +48 22 234 51 71, sekretariat 234 76 11
  • Mirosław Parol, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: miroslaw.parol (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 10a, tel.: +48 22 234 5862; sekretariat +48 22 234 72 55
  • Józef Paska, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: jozef.paska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki wej. C, pok. 209, tel.: +48 22 234 5864
  • Wojciech Żagan, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: wojciech.zagan (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, pok. 514; Sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki, pok. 415, tel.: +48 22 234 75 60; sekretariat +48 22 234 75 63

profesor uczelniany

  • Jerzy Marzecki, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: jerzy.marzecki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny pok. 239; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 5626; sekretariat +48 22 234 7255
  • Andrzej Pochanke, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.pochanke (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C, pok. 310, tel.: +(48 22) 234 77 09
  • Desire Rasolomampionona, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: desire.rasolomampionona (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 111; sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 7351; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Sylwester Robak, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Sylwester.Robak (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 4; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 5607; sekretariat +48 22 234 72 55

profesor nadzwyczajny

  • Adam Szeląg, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: adam.szelag (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 509, tel.: (+48 22) 234 73 59

docent

  • Tadeusz Maciołek, doc. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: tadeusz.maciolek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 507, tel.: +(48 22) 234 75 51

adiunkt

  • Dariusz Baczyński, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.baczynski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 3a; Sekretariat Instytutu : Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 7659
  • Waldemar Chmielak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: chmielak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 103 lub Laboratorium Zwarciowe; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 5384; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Dariusz Czyżewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.czyzewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki pok. 517b ; sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki pok. 415, tel.: +48 22 234 7505; sekretariat +48 22 234 75 63
  • Tadeusz Daszczyński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: daszczyt (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 101; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 75 52; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Konrad Gryszpanowicz, dr inż. (więcej informacji) e-mail: konrad.gryszpanowicz (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 3B; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 7468; sekretariat +48 22 234 72 55
  • Piotr Helt, dr inż. (więcej informacji) e-mail: pihelt (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny pok.240; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 7314; sekretariat +48 22 234 72 55
  • Marcin Januszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.januszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 209; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +84 22 234 56 18; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Mariusz Kłos, dr inż. (więcej informacji) e-mail: mariusz.klos (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektryczny kl. C pok. 209C, tel.: +48 22 234 75 91
  • Łukasz Kolimas, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lukasz.kolimas (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Zwarciownia pok. 14; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: Zwarciownia: +48 22 2345488, sekretariat +48 22 234 76 11
  • Ryszard Kowalik, dr inż. (więcej informacji) e-mail: ryszard.kowalik (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 213; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 5608; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Tomasz Koźbiał, dr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.kozbial (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki, pok. 10; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: sekretariat +48 22 234 55 01
  • Rafał Krupiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: rafal.krupinski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektryczny pok. 517A; sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki pok. 415, tel.: +48 22 234 7505, sekretariat +48 22 234 75 63
  • Kamil Kubiak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: k.kubiak (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach elektrotechniki V piętro pokój 516; sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki pok. 415, tel.: 793 528 776; sekretariat +48 22 234 75 63
  • Mirosław Lewandowski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: miroslaw.lewandowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl.C pok. 508, tel.: +(48 22) 234 73 44
  • Łukasz Nogal, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Lukasz.Nogal (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 9B; sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 58 43; sekretariat +48 22 234 7611
  • Zygmunt Pawełkowicz, dr inż. (więcej informacji) e-mail: zygmunt.pawelkowicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gm. Elektryczny kl. C, pok. 402, tel.: +48 22 234 76 51
  • Karol Pawlak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: kapawlak (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektryczny kl. C pok. 205, tel.: 22 234 56 99
  • Paweł Piotrowski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.piotrowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny pok. 240; sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 7314, skype (piotrowski_pawel_pw); sekretariat +48 22 234 72 55
  • Piotr Pracki, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.pracki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki pok. 515; sekretariat Gmach Elektrotechniki pok. 415, tel.: +48 22 234 7505; sekretariat +48 22 234 75 63
  • Łukasz Rosłaniec, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lukasz.roslaniec (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gm. Elektryczny kl.C 209, tel.: +48 22 2347591
  • Sebastian Słomiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: sebastian.slominski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, Kl.B, pok. 517B, sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki pok. 415, tel.: +48 22 234 7353; sekretariat +48 22 234 75 63
  • Adam Smolarczyk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Adam.Smolarczyk (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 9c, sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9a, tel.: +48 22 234 5795; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Marcin Szewczyk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.szewczyk (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki, pok. 101, tel.: +48 22 234-73-12
  • Marcin Wesołowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Marcin.Wesolowski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, pok. 422; sekretariat Zakładu:Gmach Elektrotechniki, pok. 415, tel.: +48 22 234 75 66; Sekretariat: +48 22 234 7563
  • Andrzej Wiśniewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.wisniewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, pok. 515; sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki, pok. 415, tel.: +48 22 234 75 05; sekretariat +48 22 234 75 63
  • Sławomir Zalewski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: slawomir.zalewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki pok. 516; Sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki, pok. 415, tel.: +48 22 234 7505; sekretariat +48 22 234 75 63

starszy wykładowca

  • Zbigniew Drążek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: zbigniew.drazek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 504, tel.: +(48 22) 234 73 60
  • Łukasz Michalski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michalsl (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektryczny, klatka C, pokój 203., tel.: + 48 22 234 58 63

Asystent i doktorant

  • Emil Bartosiewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: emil.bartosiewicz (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 210; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 74 26; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Rafał Bielas, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: rafal.bielas (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 206, tel.: +48 234 76 84
  • Magdalena Błędzińska, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: magdalena.bledzinska (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 206, tel.: +22 234 76 84
  • Andrzej Grzyb, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.grzyb (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 3B, Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5,, tel.: +48 22 234 7468, sekretariat +48 22 234 72 55
  • Włodzimierz Jefimowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: wlodzimierz.jefimowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl.C pok.503, tel.: (+48 22) 234 76 16
  • Piotr Kapler, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.kapler (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 202; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 7296; sekretariat +48 22 234 72 55
  • Karol Kurek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: karol.kurek (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 201, tel.: +48 22 234 7285; sekretariat +48 22 234 76 11

asystent

  • Piotr Marchel, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pm.m (at) interia.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki klatka C pokój 201, tel.: 234 7628, Sekretariat: 234 7366
  • Anatolii Nikitenko, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: anatolij.nikitenko (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektryczny kl. C pok. 503; sekretariat Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 76 16

Asystent i doktorant

  • Mateusz Polewaczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mateusz.polewaczyk (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 202, tel.: +48 22 234 72 96
  • Michał Połecki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.polecki (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 2; Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 79 51; sekretariat +48 22 234 72 55
  • Łukasz Rokicki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: lurokick (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 2, Sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 79 51, sekretariat +48 22 234 72 55
  • Paweł Terlikowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Pawel.Terlikowski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 204, tel.: 22 234 56 48
  • Maciej Wieczorek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: maciej.wieczorek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl.C pok.503, tel.: (+48 22) 234 76 16

doktorant

  • Hala Al-Dulaimi, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Hala.Al-Dulaimi (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki,, tel.: brak
  • Krzysztof Bartczak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: bartczak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG pok. 240, tel.: +(48 22) 234 73 14
  • Adam Czaplicki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.czaplicki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, pok. 422, tel.: +48 22 234 75 66
  • Mariusz Drab, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: maniu88 (at) interia.pl, pokój: sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: sekretariat +48 22 234 72 55
  • Michał Dziedzicki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: dziedzic1205 (at) gmail.com, pokój: GE pok. 7560, tel.: +48694849282
  • Tomasz Kamiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.kaminski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 212; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 5794; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Marcin Kopyt, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: kopytm (at) ee.pw.edu.pl, pokój: 240 GG (może ulec zmianie), tel.: brak
  • Justyna Kowalska, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: justyna.kowalska (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE517B, tel.: brak
  • Mariola Kowalska, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mariola.kowalska (at) ien.pw.edu.pl, pokój: brak, tel.: brak
  • Marcin Krakowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.krakowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 212, tel.: +48 22 234 5794; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Tomasz Lus, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.lus (at) gmail.com, pokój: sekretariat Instytutu Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: sekretariat +48 22 234 55 01
  • Paweł Mikołajczuk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.mikolajczuk (at) gmail.com, pokój: GG 240, tel.: brak
  • Emil Orkwiszewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: emilorkwiszewski (at) gmail.com, pokój: brak, tel.: brak
  • Bartosz Pawlicki, dr inż. (więcej informacji) e-mail: bartosz.pawlicki (at) innogy.com, pokój: brak danych, tel.: 22 821 38 33
  • Michał Piekarz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.piekarz (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GG240, tel.: 2347314
  • Robert Raczkowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: rraczk (at) gmail.com, pokój: brak, tel.: brak
  • Petru Radu, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: petru.radu (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl.C pok.503, tel.: (+48 22) 234 76 16
  • Krzysztof Skarżyński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.skarzynski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE 516, tel.: +48 694 389 190
  • Radosław Szreder, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: radoslaw.szreder (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 212, tel.: +48 22 234 5794; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Krzysztof Tomaszek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.tomaszek (at) ien.pw.edu.pl, pokój: brak, tel.: brak
  • Robert Wójtowicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Robert.Wojtowicz (at) pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny, pok. 320, tel.: +48222345388
  • Paweł Zalewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pawelz2991 (at) gmail.com, pokój: brak, tel.: brak
  • Maciej Zawistowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: maciek.zawistowski (at) poczta.onet.pl, pokój: brak, tel.: brak

emeryt PW

  • Włodzimierz Kałat, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Wlodzimierz.Kalat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 102; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 7552; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Andrzej Magdziarz, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.magdziarz (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 5482; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Wiesław Myrcha, dr inż. (więcej informacji) e-mail: wieslaw.myrcha (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 01; Sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 54 82; sekretariat +48 22 234 76 11
  • Ryszard Niedbała, dr inż. (więcej informacji) e-mail: ryszard.niedbala (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki p.420; sekretariat Zakładu: Gmach Elektrotechniki pok. 415, tel.: +48 22 234 75 66; Sekretariat: +48 22 234 7563
  • Stefan Niestępski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: stefan.niestepski (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 3b; sekretariat Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 7468; sekretariat +48 22 234 7255
  • Andrzej Pawlęga, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.pawlega (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE wej. C pok. 401, tel.: +48 22 234 7943
  • Zbigniew Pochanke, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: zbigniew.pochanke (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok.103; sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A., tel.: 608 492 218; sekretariat +48 22 76 11
  • Kazimierz Zgliński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: kazimierz.zglinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Sekretariat Gmach MEchaniki pok. 9A, tel.: sekretariat +48 22 234 76 11
  • Zbigniew Żagan, dr inż. (więcej informacji) e-mail: zbigniew.zagan (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 01, sekretariat Zakładu: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 54 82, sekretariat +48 22 234 76 11

osoba z zewnątrz

  • Andrzej Domurat, (więcej informacji) e-mail: andrzej.domurat (at) gmail.com, pokój: brak, tel.: brak
  • Krzysztof Księżyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: brak (at) danych, pokój: brak, tel.: brak
  • Tomasz Mierzwa, (więcej informacji) e-mail: tmierzwa (at) teatrwielki.pl, pokój: brak, tel.: brak
  • Dariusz Papierzewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.papierzewski (at) innogy.com, pokój: Sekretariat Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: sekretariat +48 22 821 40 20
  • Jacek Wasilewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jacek.wasilewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: sekretariat Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: brak

inżynieryjno-techniczny

  • Andrzej Szajewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.szajewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 105, tel.: (+48 22) 234 76 17
  • Mirosław Urbański, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: miroslaw.urbanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok.105, tel.: (+48 22) 234 76 17

Główny specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Iwona Rychałkiewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: iwona.rychalkiewicz (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GM pok. 5A, tel.: 234 58 65

Specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Edyta Karzewska, (więcej informacji) e-mail: edyta.karzewska (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GM pok. 5a, tel.: 234 73 68

Specjalista naukowo-techniczny

  • Lech Brzeszczak, inż. (więcej informacji) e-mail: lech.brzeszczak (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GM pok. 108, tel.: 22 234 56 49

Specjalista ds. administracyjnych

  • Katarzyna Klang-Włodarczyk, (więcej informacji) e-mail: katarzyna.klang (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Sekretariat Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 72 55

Starszy referent administracyjny

  • Jolanta Miszczak, (więcej informacji) e-mail: jolanta.miszczak (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE kl. B pok. 415, tel.: 234 75 63

Specjalista inżynieryjno-techniczny

  • Włodzimierz Niebuda, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: wlodzimierz.niebuda (at) ien.pw.edu.pl, pokój: GE kl. B pok. 517, tel.: 234 75 05
  • Marek Piskała, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marek.piskala (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Zwarciownia, tel.: 22 234 54 88
  • Tomasz Wójtowicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.wojtowicz (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny pok. 415, sekretariat Instytutu: Gmach Mechaniki pok. 5, tel.: +48 22 234 5352; Sekretariat +48 22 234 72 55

Specjalista ds. administracyjnych

  • Ewa Wróblewska, (więcej informacji) e-mail: ewa.wroblewska (at) ien.pw.edu.pl, pokój: Gmach Mechaniki pok. 9A, tel.: +48 22 234 76 11

Specjalista inżynieryjno-techniczny

  • Andrzej Zakrzewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.zakrzewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gm. Elektryczny pok. 203, tel.: + 48 22 234 55 92

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (dziekanat@ee.pw.edu.pl).