Uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Prof. dr. hab. Tadeuszowi Kaczorkowi przez Politechnikę Śląską

Tadeusz_KaczorekPolitechnika Śląska zaprasza na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Prof. dr. hab. Tadeuszowi Kaczorkowi, emerytowanemu pracownikowi Wydziału Elektrycznego, Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 20 stycznia 2014r. o godzinie 12:00 w Auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 18B.

Ze względów organizacyjnych prosi się o potwierdzenie udziału w uroczystości do 15.01.2014r. (e-mail: Biuro.Rektora@polsl.pl lub telefonicznie: 32 400 37 55).

ProfKaczorek_HC_PS_1

ProfKaczorek_HC_PS_2

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (info.ee@pw.edu.pl).