Studenci wyjeżdżający

W ramach programu Erasmus+ studenci mogą się ubiegać o wyjazdy na studia do krajów uczestniczących w programie.

Aby mieć możliwość wyjazdu w ramach programu Erasmus+ należy być zarejestrowanym na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich (lub równoważnych) albo doktoranckich.

Na studia można wyjechać do uczelni wyższej, która współpracuje z PW w programie Erasmus+ (wydział/uczelnia wysyłająca i przyjmująca muszą mieć podpisaną umowę międzyinstytucjonalną).

Lista uczelni partnerskich Wydziału Elektrycznego» (uwaga: umowy zostały przedłużone o kolejny rok)
Pełna i na bieżąco aktualizowana lista uczelni partnerskich jest dostępna w USOSweb, gdzie rejestrowane są zgłoszenia na wyjazd.

Nagranie ze spotkania informacyjnego Erasmus+