Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej


Dyrektor instytutu:

prof. nzw. dr hab. inż. Andrzej Dzieliński
dr hab. inż. Andrzej Dzieliński, prof. PW

Jak nas znaleźć:

Gmach Elektrotechniki
Parter, trzecie i piąte piętro Gmachu Elektrotechniki na terenie centralnym PW.

Adres:

ISEP PW
ul. Koszykowa 75
00-662 Warszawa
E-mail: anna.milczarek@isep.pw.edu.pl

Sekretariat:

mgr Dorota Barańska
e-mail: dorota.baranska@ee.pw.edu.pl
tel: (+48) 22 234 7615
fax: (+48) 22 234 6023
mgr Barbara Borowska
e-mail: barbara.borowska@ee.pw.edu.pl
tel: (+48) 22 234 6025
fax: (+48) 22 234 6023

DYREKTOR

dr hab. inż. Andrzej Dzieliński, prof. PW
tel: (+48) 22 234 7615
fax: (+48) 22 234 6023
e-mail: Andrzej.Dzielinski@isep.pw.edu.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. NAUKI

dr inż. Bartłomiej Ufnalski
adres: Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 17
tel. 22 234-74-15
e-mail: Bartlomiej.Ufnalski@ee.pw.edu.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. STUDIÓW

dr inż. Paweł Fabijański
adres: Gmach Starej Kotłowni, pok. 02
tel. 22 234-56-09
e-mail: Pawel.Fabijanski@ee.pw.edu.pl

Dział Ekonomiczno – Finansowy:

Grażyna Rabij tel. (+48) 22 234 7975
Małgorzata Strudzińska tel. (+48) 22 234 6024
Karolina Podgórska tel. (+48) 22 234 6137
Dagmara Białek tel. (+48) 22 234 1401

PEŁNOMOCNIK KWESTORA

mgr Karolina Podgórska
adres: Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 312
tel. 22 234-61-37
e-mail: Karolina.Podgorska@ee.pw.edu.pl

profesor zwyczajny

  • Roman Barlik, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: roman.barlik (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 311, kl. B, tel.: +48 22 234 7469
  • Lech Grzesiak, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: lech.grzesiak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 216, tel.: +48 22 234 7217
  • Grzegorz Kamiński, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.kaminski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 4/5, tel.: +48 22 234 73 35
  • Marian Kaźmierkowski, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: marian.kazmierkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 304, kl. B, tel.: +48 22 234 7675
  • Włodzimierz Koczara, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: wlodzimierz.koczara (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 405, kl. B, tel.: +48 22 234 7362

profesor nadzwyczajny

  • Bartłomiej Beliczyński, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: bartlomiej.beliczynski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 320, kl. B, tel.: +48 22 234 7282
  • Andrzej Dzieliński, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.dzielinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 329, kl. B, tel.: +48 22 234 77 03
  • Marcin Iwanowski, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: iwanowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 327, kl. B, tel.: +48 22 234 56 25
  • Mariusz Malinowski, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: mariusz.malinowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 305, kl. B, tel.: +48 22 234 5124
  • Jacek Rąbkowski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Jacek.Rabkowski (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 308, kl. B, tel.: +48 22 234 7269
  • Dominik Sierociuk, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: dominik.sierociuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 316, kl. B / SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5624 / 5622

docent

  • Paweł Fabijański, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.fabijanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 2, tel.: +48 22 234 5609
  • Wojciech Urbański, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: wojciech.urbanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 20, tel.: +48 22 234 7436

adiunkt

  • Krzysztof Bieńkowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.bienkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 19 (alternatywnie: GE 308, kl. C), tel.: +48 22 234 7542; 7490
  • Adam Biernat, dr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.biernat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 16, tel.: +48 22 234 76 81
  • Witold Czajewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: w.czajewski (at) isep.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5622
  • Włodzimierz Dąbrowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: w.dabrowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 330, kl. B, tel.: +48 22 234 7075
  • Maciej Dzieniakowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: maciej.dzieniakowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 306, kl. B, tel.: +48 22 234 7880
  • Piotr Fabijański, dr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.fabijanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518, kl. B, tel.: +48 22 234 7333
  • Waldemar Graniszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: waldemar.graniszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519, kl. B, tel.: +48 22 234 5126
  • Piotr Grzejszczak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.grzejszczak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 302, kl. B, tel.: +48 22 234 7139
  • Krzysztof Hryniów, dr inż. (więcej informacji) e-mail: hryniowk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 201b, tel.: +48 22 234 5622
  • Grzegorz Iwański, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Grzegorz.Iwanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Marek Jasiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: mja (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 304, kl. B, tel.: +48 22 234 7675
  • Arkadiusz Kaszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: arkadiusz.kaszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Ryszard Łagoda, dr inż. (więcej informacji) e-mail: ryszard.lagoda (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 316, kl. B, tel.: +48 22 234 5624
  • Rafał Łopatka, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lopatkar (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518L, kl. B, tel.: +48 22 234 5433
  • Wiktor Malesza, dr inż. (więcej informacji) e-mail: wiktor.malesza (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 319, kl. B, tel.: +48 22 234 1418
  • Konrad Markowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Konrad.Markowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518L, kl. B / SK pok. 204, tel.: +48 22 234 54 33; +48 22 234 56 05
  • Dominik Olszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: dominik.olszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 319, kl. B, tel.: +48 22 234 1418
  • Tadeusz Płatek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: platek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 306, kl. B, tel.: +48 22 234 7880
  • Włodzimierz Przyborowski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: wlodzimierz.przyborowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 3, tel.: +48 22 234 73 02
  • Grzegorz Sarwas, dr inż. (więcej informacji) e-mail: sarwasg (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Sławomir Skoneczny, dr inż. (więcej informacji) e-mail: slawomir.skoneczny (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 317, kl. B, tel.: +48 22 234 5129
  • Maciej Sławiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: m.slawinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518L, kl. B / SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5433
  • Dariusz Sobczuk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.sobczuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 305, kl. B, tel.: +48 22 234 6139
  • Sebastian Styński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: sebastian.stynski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 304, kl. B, tel.: +48 22 234 7675
  • Jan Szczypior, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jan.szczypior (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 18, tel.: +48 22 234 7406
  • Maciej Twardy, dr inż. (więcej informacji) e-mail: maciej.twardy (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519A, kl. B, tel.: +48 22 234 5125
  • Bartłomiej Ufnalski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: bartlomiej.ufnalski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 401, kl. B, tel.: +48 22 234 6138
  • Janusz Wiśniewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Janusz.Wisniewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Mariusz Zdanowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: mariusz.zdanowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 302, kl. B, tel.: +48 22 234 7139

starszy wykładowca

  • Remigiusz Olesiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: remigiusz.olesinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 402, kl. B, tel.: +48 22 234 7945
  • Andrzej Olszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.olszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 307a, kl. B, tel.: +48 22 234 7947
  • Jarosław Szostakowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jaroslaw.szostakowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 317, kl. B, tel.: +48 22 234 5129

asystent

  • Grzegorz Dziechciaruk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.dziechciaruk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 51 20
  • Tomasz Gajowik, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.gajowik (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 008 / GE 303, kl. B, tel.: Brak
  • Andrzej Gałecki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.galecki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 51 20
  • Marta Grzegorczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marta.grzegorczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 008, tel.: .
  • Krzysztof Jackiewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.jackiewicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 19 / GE-C 307, tel.: +48 22 234 7335

Asystent i doktorant

  • Monika Jakubowska, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: monika.jakubowska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 402, kl. B, tel.: +48 22 234 79 45

asystent

  • Rafał Jakubowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: rafal.jakubowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok.17, tel.: +48 22 234 74 59
  • Radosław Kot, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: radoslaw.kot (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 303, kl. B, tel.: +48 22 234 5485
  • Emil Kupiec, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: kupiece (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 308, kl. C, tel.: +48 22 234 74 90
  • Michał Macias, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.macias (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5622
  • Michał Małkowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.malkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Marek Michalczuk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marek.michalczuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120 wew. (4)
  • Adam Milczarek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.milczarek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 303, kl. B, tel.: (22) 234 54 85
  • Kamil Możdżyński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mozdzynk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 207, tel.: 22 234 71 37
  • Szymon Piasecki, dr inż. (więcej informacji) e-mail: szymon.piasecki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. C, tel.: +48 22 234 5612
  • Piotr Pura, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.pura (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE, kl. C, poziom -1, LAB ZNE, tel.: +48 22 234 7766
  • Adam Rogalski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.rogalski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 308, kl. C, tel.: +48 22 234 74 90
  • Michał Rolak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.rolak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 303, kl. B, tel.: (22) 234 54 85
  • Piotr Rumniak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.rumniak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 51 20

Asystent i doktorant

  • Andrzej Straś, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.stras (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: -

asystent

  • Grzegorz Wrona, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.wrona (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. C, tel.: +48 22 234 5612

doktorant

  • Tomasz Bałkowiec, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.balkowiec (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Rafał Bębenek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: rafal.bebenek.S (at) ee.pw.edu.pl, pokój: 204B SK, tel.: -
  • Arkadiusz Cacko, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: arkadiusz.cacko (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 204a, tel.: +48 22 234 56 05
  • Przemysław Chudzik, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: chudzikp (at) ee.pw.edu.pl, pokój: PW Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. GE 303, Instytut Elektrotechniki W-wa Międzylesie, tel.: 228123563
  • Gennadiy Dauksha, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: gennadiy.dauksha (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Paweł Maciejewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.maciejewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Piotr Majtczak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.majtczak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 309, kl. B, tel.: -
  • Tomasz Miazga, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.miazga (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Krzysztof Obrębski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.obrebski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Dominik Piórkowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: dominik.piorkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Piotr Szlaski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: szlaski.piotr (at) gmail.com, pokój: -, tel.: -
  • Mateusz Szypulski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mateusz.szypulski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Xiaoping Wang, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: xiaoping.wang (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Paweł Wiatr, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pwiatr3 (at) yahoo.pl, pokój: -, tel.: -
  • Kornel Wolski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: kornel.wolski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 309, kl. B, tel.: -
  • Ludwik Zając, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: ludwik.zajac (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 303, kl. B, tel.: +48 22 234 5485
  • Paweł Ziubiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.ziubinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5622

emeryt PW

  • Krzysztof Amborski, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.amborski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 330, kl.B, tel.: +48 22 234 7075
  • Antoni Dmowski, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: antoni.dmowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. C, tel.: +48 22 234 5612
  • Krzysztof Duszczyk, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.duszczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 402, kl. B, tel.: +48 22 234 7945
  • Tadeusz Kaczorek, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: kaczorek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 322, kl. B, tel.: +48 22 234 7618
  • Wojciech Koziński, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: wojciech.kozinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519A, kl. B, tel.: +48 22 234 5125
  • Józef Łastowiecki, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: -, pokój: -, tel.: -
  • Andrzej Marusak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: amar (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 444, tel.: +48 22 234 7438
  • Jerzy Matysik, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: jerzy.matysik (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. B, tel.: +48 22 234 7432
  • Jerzy Mazurek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: mazurek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 445, tel.: +48 22 234 7960
  • Mieczysław Nowak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: mnowak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. B, tel.: +48 22 234 5432
  • Jerzy Przybylski, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: jerzy.przybylski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 406A, kl. B, tel.: +48 22 234 5121
  • Henryk Supronowicz, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: henryk.supronowicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Zbigniew Szulc, dr inż. (więcej informacji) e-mail: zbigniew.szulc (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 401, kl. B, tel.: +48 22 234 7415
  • Ryszard Zając, dr inż. (więcej informacji) e-mail: ryszard.zajac (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. B, tel.: 22 234 5432

osoba z zewnątrz

  • Kamil Antoniewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: antoniek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 303, kl. B, tel.: +48 22 234 5485
  • Piotr Biernat, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.biernat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Dominik Górski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: gorskid (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Paweł Kruczkowski, (więcej informacji) e-mail: pp (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 130, 132, tel.: -
  • Tomasz Łuszczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.luszczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 015, kl. B, tel.: +48 22 234 7398
  • Marcin Nikoniuk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.nikoniuk (at) gmail.com, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Dariusz Stando, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.stando (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 303, kl. B, tel.: +48 22 812 35 63
  • Andrzej Stasiak, (więcej informacji) e-mail: dziekanat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 130, 132, tel.: -
  • Radosław Szmit, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: radoslaw.szmit (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Marek Zawadzki, (więcej informacji) e-mail: dziekanat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -

Technik informatyk

  • Romuald Gryka, (więcej informacji) e-mail: grykar (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519, kl. B, tel.: +48 22 234 5126

Główny specjalista kierujący zespołem

  • Mikołaj Patejuk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mikolaj.patejuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 404, kl. B, tel.: +48 22 234 5122

Główny specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Karolina Podgórska, mgr (więcej informacji) e-mail: karolina.podgorska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 234 6137

Specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Dagmara Białek, (więcej informacji) e-mail: dagmara.bialek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 22 234 1401
  • Grażyna Rabij, (więcej informacji) e-mail: grabij (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 22 234 7975
  • Małgorzata Strudzińska, mgr (więcej informacji) e-mail: malgorzata.strudzinska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 22 234 6024

Starszy specjalista w zakresie prac związanych z dydaktyką i badaniami

  • Grzegorz Turemka, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Grzegorz.Turemka (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518, kl. B, tel.: +48 22 234 7333

Starszy mistrz

  • Waldemar Zieliński, (więcej informacji) e-mail: waldemar.zielinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: -, tel.: +48 22 234 7462

Referent administracyjny

  • Barbara Borowska, mgr (więcej informacji) e-mail: barbara.borowska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 60 25

Samodzielny referent techniczny

  • Grzegorz Kurzejamski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.kurzejamski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: 204d, tel.: -

Mistrz

  • Marek Ulatowski, (więcej informacji) e-mail: marek.ulatowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 21, tel.: +48 22 234 7972

Specjalista ds. administracyjnych

  • Dorota Barańska, mgr (więcej informacji) e-mail: dorota.baranska (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 76 15

Starszy referent administracyjny

  • Anna Milczarek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: anna.milczarek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 7615

Specjalista inżynieryjno-techniczny

  • Jan Miziołek, inż. (więcej informacji) e-mail: jan.miziolek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 202, tel.: +48 22 234 56 04

Specjalista ds. administracyjnych

  • Klaudia Skupińska, mgr (więcej informacji) e-mail: klaudia.skupinska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 7615

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (dziekanat@ee.pw.edu.pl).