Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej


Dyrektor instytutu:

dr hab. inż. Andrzej Dzieliński, prof. PW

Jak nas znaleźć:


Parter, trzecie i piąte piętro Gmachu Elektrotechniki na terenie centralnym PW.

Adres:

Politechnika Warszawska
Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej
ul. Koszykowa 75
00-662 Warszawa

Sekretariat:

mgr Barbara Borowska
tel: (+48) 22 234 6025
fax: (+48) 22 234 6023

mgr Kamila Nowak
tel: (+48) 22 234 7615
fax: (+48) 22 234 6023

fax: (+48) 22 234 6023
e-mail: sekretariat@isep.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, III piętro, pokój 314

DYREKTOR

dr hab. inż. Andrzej Dzieliński, prof. PW
tel: (+48) 22 234 7615
fax: (+48) 22 234 6023
e-mail: Andrzej.Dzielinski@ee.pw.edu.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. NAUKI

dr inż. Bartłomiej Ufnalski
adres: Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 401
tel. 22 234-61-38
e-mail: Bartlomiej.Ufnalski@ee.pw.edu.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. STUDIÓW

dr inż. Paweł Fabijański
adres: Gmach Starej Kotłowni, pok. 02
tel. 22 234-56-09
e-mail: Pawel.Fabijanski@ee.pw.edu.pl

Dział Ekonomiczno – Finansowy:

Iwona Lekowska tel. (+48) 22 234 7975
Małgorzata Strudzińska tel. (+48) 22 234 6024
Karolina Podgórska tel. (+48) 22 234 6137
Dagmara Białek tel. (+48) 22 234 1401

PEŁNOMOCNIK KWESTORA

mgr Karolina Podgórska
adres: Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 312
tel. 22 234-61-37
e-mail: Karolina.Podgorska@ee.pw.edu.pl

profesor zwyczajny

  • Roman Barlik, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: roman.barlik (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. B, tel.: +48 22 234 54 32
  • Lech Grzesiak, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: lech.grzesiak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 216, tel.: +48 22 234 7217
  • Grzegorz Kamiński, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.kaminski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 4/5, tel.: +48 22 234 73 35
  • Marian Kaźmierkowski, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: marian.kazmierkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 304, kl. B, tel.: +48 22 234 7675
  • Włodzimierz Koczara, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: wlodzimierz.koczara (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 405, kl. B, tel.: +48 22 234 7362

profesor nadzwyczajny

  • Andrzej Dzieliński, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.dzielinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 329, kl. B, tel.: +48 22 234 77 03
  • Marcin Iwanowski, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: iwanowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 327, kl. B, tel.: +48 22 234 56 25
  • Mariusz Malinowski, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: mariusz.malinowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 311, kl. B, tel.: +48 22 234 7469
  • Jacek Rąbkowski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Jacek.Rabkowski (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 308, kl. B, tel.: +48 22 234 7269
  • Dominik Sierociuk, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: dominik.sierociuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 316, kl. B / SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5624 / 5622
  • Bartłomiej Ufnalski, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: bartlomiej.ufnalski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 401, kl. B, tel.: +48 22 234 6138

docent

  • Paweł Fabijański, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.fabijanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 2, tel.: +48 22 234 5609
  • Wiesław Partyka, dr inż. (więcej informacji) e-mail: wieslaw.partyka (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok.19, tel.: +(48 22) 234 75 42
  • Wojciech Urbański, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: wojciech.urbanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 20, tel.: +48 22 234 7436

adiunkt

  • Krzysztof Bieńkowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.bienkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 19 (alternatywnie: GE 308, kl. C), tel.: +48 22 234 7542; 7490
  • Adam Biernat, dr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.biernat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 16, tel.: +48 22 234 76 81
  • Witold Czajewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: w.czajewski (at) isep.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5622
  • Włodzimierz Dąbrowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: w.dabrowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 330, kl. B, tel.: +48 22 234 7075
  • Maciej Dzieniakowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: maciej.dzieniakowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 306, kl. B, tel.: +48 22 234 7880
  • Piotr Fabijański, dr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.fabijanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518, kl. B, tel.: +48 22 234 7333
  • Dominik Górski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: gorskid (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Waldemar Graniszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: waldemar.graniszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519, kl. B, tel.: +48 22 234 5126
  • Piotr Grzejszczak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.grzejszczak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 302, kl. B, tel.: +48 22 234 7139
  • Krzysztof Hryniów, dr inż. (więcej informacji) e-mail: hryniowk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 204, tel.: +48 22 234 5605
  • Grzegorz Iwański, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Grzegorz.Iwanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120, +48 22 234 7766
  • Marek Jasiński, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: mja (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 304, kl. B, tel.: +48 22 234 7675
  • Arkadiusz Kaszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: arkadiusz.kaszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017 lub GE 401, kl. B, tel.: +48 22 234 5120 lub +48 22 234 7514
  • Rafał Łopatka, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lopatkar (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518L, kl. B, tel.: +48 22 234 5433
  • Tomasz Łuszczyk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.luszczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 015, kl. B, tel.: +48 22 234 7398
  • Wiktor Malesza, dr inż. (więcej informacji) e-mail: wiktor.malesza (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 319, kl. B, tel.: +48 22 234 1418
  • Konrad Markowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Konrad.Markowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518L, kl. B / SK pok. 204, tel.: +48 22 234 54 33; +48 22 234 56 05
  • Marek Michalczuk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marek.michalczuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120 wew. (4)
  • Adam Milczarek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.milczarek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 307b, kl. B, tel.: +48 22 234 61 39
  • Sławomir Nowak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: slawomir.nowak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 330, tel.: 22 234 7075
  • Dominik Olszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: dominik.olszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 319, kl. B, tel.: +48 22 234 1418
  • Szymon Piasecki, dr inż. (więcej informacji) e-mail: szymon.piasecki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. C, tel.: +48 22 234 5612
  • Tadeusz Płatek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: platek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 306, kl. B, tel.: +48 22 234 7880
  • Michał Rolak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.rolak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 307b, kl. B, tel.: (22) 234 61-39
  • Grzegorz Sarwas, dr inż. (więcej informacji) e-mail: sarwasg (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 204, tel.: 22 234 56 05
  • Sławomir Skoneczny, dr inż. (więcej informacji) e-mail: slawomir.skoneczny (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 317, kl. B, tel.: +48 22 234 5129
  • Maciej Sławiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: m.slawinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 518L, kl. B / SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5433
  • Sebastian Styński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: sebastian.stynski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 305, kl. B, tel.: + 48 22 234 51 24
  • Jan Szczypior, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jan.szczypior (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 18, tel.: +48 22 234 7406
  • Mariusz Zdanowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: mariusz.zdanowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 302, kl. B, tel.: +48 22 234 7139

starszy wykładowca

  • Remigiusz Olesiński, dr inż. (więcej informacji) e-mail: remigiusz.olesinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 402, kl. B, tel.: +48 22 234 7945
  • Andrzej Olszewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.olszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 307a, kl. B, tel.: +48 22 234 7947
  • Dariusz Sobczuk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.sobczuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 307a, kl. B, tel.: +48 22 234 79 47
  • Jarosław Szostakowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jaroslaw.szostakowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 317, kl. B, tel.: +48 22 234 5129
  • Maciej Twardy, dr inż. (więcej informacji) e-mail: maciej.twardy (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519A, kl. B, tel.: +48 22 234 5125

asystent

  • Grzegorz Dziechciaruk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.dziechciaruk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 51 20

Asystent i doktorant

  • Tomasz Gajowik, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.gajowik (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 007b, tel.: +48 22 234 54 85

asystent

  • Andrzej Gałecki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.galecki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 51 20

Asystent i doktorant

  • Michał Gierczyński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.gierczynski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, tel.: .
  • Marta Grzegorczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marta.grzegorczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 007b, tel.: +48 22 234 54 85
  • Krzysztof Jackiewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krzysztof.jackiewicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK 19 / GE-C 307 / GE 017, tel.: +48 22 234 5120
  • Monika Jakubowska, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: monika.jakubowska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 402, kl. B, tel.: +48 22 234 79 45

asystent

  • Rafał Jakubowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: rafal.jakubowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok.17, tel.: +48 22 234 74 59
  • Radosław Kot, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: radoslaw.kot (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 007b, tel.: +48 22 234 54 85
  • Emil Kupiec, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: kupiece (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 22, tel.: +48 22 234 72 89
  • Michał Macias, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.macias (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 201, tel.: +48 22 234 5622

Asystent i doktorant

  • Paweł Maciejewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.maciejewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE Kl. C (-1), tel.: +48 22 234 7766
  • Kamil Możdżyński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mozdzynk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 007b, tel.: +48 22 234 54 85

asystent

  • Piotr Pura, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.pura (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE, kl. C, p. -1, LAB ZNE, tel.: +48 22 234 7766

Asystent i doktorant

  • Andrzej Straś, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.stras (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: -
  • Michał Wiraszka, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: wiraszkm (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK 201, tel.: +48 22 234 5622

asystent

  • Grzegorz Wrona, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.wrona (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 301, kl. C, tel.: +48 22 234 5612

doktorant

  • Patryk Anczewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6384 (at) pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Tomasz Bałkowiec, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5567 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Sebastian Bąba, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6385 (at) pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Rafał Bębenek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6266 (at) pw.edu.pl, pokój: SK pok. 204, tel.: -
  • Piotr Biernat, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.biernat (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Maciej Chojecki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6386 (at) pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Przemysław Chudzik, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5268 (at) pw.edu.pl, pokój: PW Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. GE 303, Instytut Elektrotechniki W-wa Międzylesie, tel.: 228123563
  • Gennadiy Dauksha, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5570 (at) pw.edu.pl, pokój: GE Kl. C (-1), tel.: +48 22 234 77 66
  • Jakub Dębicki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: jakub.debicki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: ., tel.: 222345398
  • Piotr Dobroń, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: dobronp (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki 017, tel.: +48 22 234 51 20
  • Łukasz Drązikowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: drazikol (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki 017, tel.: +48 22 234 51 20
  • Grzegorz Gąbka, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: przeforz.gabka (at) ee.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki 017, tel.: (+48) 22 234 51 20
  • Paweł Góralski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: pawel.goralski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok.17, tel.: +(48 22) 234 74 59
  • Mariusz Kowalczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mariuszkowalczyk84 (at) gmail.com, pokój: Gmach Elektrotechniki 017, tel.: +48 22 234 51 20
  • Jacek Krupski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krupskij (at) ee.pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Arkadiusz Kryński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6390 (at) pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Grzegorz Kujawiak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: kujawiag (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, tel.: 234 51 20
  • Grzegorz Kurzejamski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5610 (at) pw.edu.pl, pokój: SK pok. 204, tel.: -
  • Piotr Lipiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.lipinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, tel.: 2345120
  • Piotr Majtczak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5909 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 309, kl. B, tel.: -
  • Michał Małkowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5741 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Tomasz Miazga, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5492 (at) pw.edu.pl, pokój: GE Kl. C (-1), tel.: +48 22 234 77 66
  • Marcin Nikoniuk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.nikoniuk (at) gmail.com, pokój: GE 017, kl. B, tel.: +48 22 234 5120
  • Krzysztof Obrębski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5910 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Łukasz Ordyszewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: lukasz.ordyszewski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 2, tel.: brak danych
  • Mateusz Rzeszowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mateusz.rzeszowski (at) gmail.com, pokój: Gmach Elektrotechniki 017, tel.: +48 22 234 51 20
  • Piotr Sakrajda, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6392 (at) pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Radosław Sobieski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6393 (at) pw.edu.pl, pokój: ., tel.: .
  • Paweł Staniak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: staniakp (at) gmail.com, pokój: Gmach Elektrotechniki, pok. 017, tel.: Sekretariat: (+48) 22 234 5120
  • Piotr Szlaski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6092 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Piotr Szulawski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.szulawski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki 018, tel.: +48 22 234 51 20
  • Marek Szymczak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6600 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 014, kl. B, tel.: .
  • Michał Świercz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: swierczm (at) ee.pw.edu.pl, pokój: brak danych, tel.: brak danych
  • Jarosław Tępiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tepinskj (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GmachElektrotechniki 017, tel.: +48 22 234 51 20
  • Przemysław Trochimiuk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: przemyslaw.trochimiuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK 09, tel.: .
  • Paweł Wiatr, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5915 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Sebastian Wodyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: sebastian.wodyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 017, tel.: 234 51 20
  • Kornel Wolski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6094 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 309, kl. B, tel.: -
  • Adam Żurawski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6602 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -

inżynieryjno-techniczny

  • Grzegorz Świątek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.swiatek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki 519b, tel.: (+48) 22 234 5126

Technik informatyk

  • Romuald Gryka, (więcej informacji) e-mail: grykar (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 519, kl. B, tel.: +48 22 234 5126

Główny specjalista kierujący zespołem

  • Mikołaj Patejuk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: mikolaj.patejuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 404, kl. B, tel.: +48 22 234 5122

Główny specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Karolina Podgórska, mgr (więcej informacji) e-mail: karolina.podgorska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 234 6137

Specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Dagmara Białek, (więcej informacji) e-mail: dagmara.bialek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 22 234 1401
  • Iwona Lekowska, mgr (więcej informacji) e-mail: iwona.gryz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +(48 22) 234 79 75
  • Małgorzata Strudzińska, mgr (więcej informacji) e-mail: malgorzata.strudzinska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 312, kl. B, tel.: +48 22 234 6024

Starszy specjalista w zakresie prac związanych z dydaktyką i badaniami

  • Hubert Gawiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: hubert.gawinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. GE 307B, tel.: (+48) 22 234 6139

Starszy mistrz

  • Waldemar Zieliński, (więcej informacji) e-mail: waldemar.zielinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE018a, tel.: +48 22 234 7462

Referent administracyjny

  • Barbara Borowska, mgr (więcej informacji) e-mail: barbara.borowska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 60 25

Mistrz

  • Marek Ulatowski, (więcej informacji) e-mail: marek.ulatowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: BPK pok. 21, tel.: +48 22 234 7972

Specjalista ds. administracyjnych

  • Dorota Barańska, mgr (więcej informacji) e-mail: dorota.baranska (at) isep.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 76 15

Starszy referent administracyjny

  • Anna Milczarek, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: anna.milczarek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 7615

Specjalista inżynieryjno-techniczny

  • Jan Miziołek, inż. (więcej informacji) e-mail: jan.miziolek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 202, tel.: +48 22 234 56 04

Specjalista ds. administracyjnych

  • Kamila Nowak, mgr (więcej informacji) e-mail: kamila.nowak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: 314, tel.: 22 234 7615
  • Klaudia Skupińska, mgr (więcej informacji) e-mail: klaudia.skupinska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 314, kl. B, tel.: +48 22 234 7615

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (dziekanat@ee.pw.edu.pl).