Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych


Dyrektor instytutu:

 

 

 

 

Prof. nzw. dr hab. inż. Jacek Starzyński

Jak nas znaleźć:

 

Drugie piętro Gmachu Elektrotechniki (9) na terenie centralnym PW.

Adres:

IETiSIP PW
ul. Koszykowa 75
00-662 Warszawa
E-mail: sekretariat@iem.pw.edu.pl

Sekretariat:

Agnieszka Walczuk
Tel. (22) 628-45-68
Fax: (22) 234-56-42

DYREKTOR

prof. nzw. dr hab. inż. Jacek Starzyński
e-mail: jstar@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 226
tel. w. 7370
m. 628-45-68

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. NAUKI

prof. nzw. dr hab. inż. Bartosz Sawicki
e-mail: bartosz.sawicki@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 229
tel. w. 5760

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. STUDIÓW

dr inż. Adam Jóśko
e-mail: adam.josko@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 203
tel. w. 7525

SEKRETARIAT

Agnieszka Walczuk
e-mail: agnieszka.walczuk@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 216
tel. w. 7370
tel./fax. 234-5642

mgr Małgorzata Kruszewska
e-mail: malgorzata.kruszewska@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 216
tel. w. 7350

PEŁNOMOCNIK KWESTORA

mgr Agnieszka Janus
e-mail: agnieszka.janus@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 219
tel. w . 7235

BIBLIOTEKA INSTYTUTU

mgr Alicja Siemion
e-mail: alicja.siemion@ee.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. B, pok. 209
tel. w. 7326

profesor zwyczajny

  • Andrzej Michalski, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.michalski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 201, tel.: 22 234 74 27
  • Stanisław Osowski, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: stanislaw.osowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 229, tel.: 22 234 51 73
  • Remigiusz Rak, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Remigiusz.Rak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 202, tel.: 22 234 72 91
  • Sławomir Tumański, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: slawomir.tumanski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 503A, tel.: 22 234 56 45
  • Stanisław Wincenciak, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: stanislaw.wincenciak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG 447 lub GG 109, tel.: 22 234 15 30 lub 22 234 78 27

profesor nadzwyczajny

  • Stefan Filipowicz, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Stefan.Filipowicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 223, tel.: 22 234 53 87
  • Tomasz Markiewicz, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.markiewicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 229, tel.: 22 234 72 35
  • Bartosz Sawicki, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: bartosz.sawicki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 229, tel.: 22 234 57 60
  • Dariusz Sawicki, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: dariusz.sawicki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 212, tel.: 22 234 73 28
  • Krzysztof Siwek, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Krzysztof.Siwek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 220, tel.: 22 234 60 15
  • Jan Sroka, prof. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: jan.sroka (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 102, tel.: 22 234 72 14
  • Jacek Starzyński, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: jstar (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 226, tel.: 22 234 56 44
  • Michał Śmiałek, prof. nzw. dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: Michal.Smialek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 221, tel.: 22 234 60 78

docent

  • Tomasz Winek, doc. dr inż. (więcej informacji) e-mail: Tomasz.Winek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 503a, tel.: 22 234 56 41

adiunkt

  • Piotr Biczel, dr hab. inż. (więcej informacji) e-mail: piotr.biczel (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny, pok. 211b, tel.: 22 234 7452
  • Michał Borecki, dr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.borecki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 108, tel.: 22 234 75 59
  • Bartosz Chaber, dr inż. (więcej informacji) e-mail: bartosz.chaber (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 223, tel.: 22 234 53 87
  • Marcin Chrzanowicz, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.chrzanowicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 104, tel.: 22 234 75 04
  • Bogdan Dziadak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: bogdan.dziadak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 203, tel.: 22 234 75 25
  • Bernard Fryśkowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: bernard.fryskowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 204, tel.: +(48) 22 234 55 26
  • Tomasz Grzywacz, dr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.grzywacz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 222, tel.: 22 234 56 43
  • Adam Jóśko, dr inż. (więcej informacji) e-mail: adam.josko (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 203, tel.: 22 234 75 25
  • Tomasz Kisielewicz, dr inż. (więcej informacji) e-mail: t.kisielewicz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 108, tel.: 22 234 75 59
  • Marcin Kołodziej, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.kolodziej (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 205, tel.: 22 234 73 57
  • Tomasz Leś, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lest (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 229, tel.: 22 234 57 60
  • Andrzej Łasica, dr inż. (więcej informacji) e-mail: alasica (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 116, tel.: 22 234 78 56
  • Andrzej Majkowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.majkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 205, tel.: 22 234 73 57
  • Łukasz Makowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lukasz.makowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 206, tel.: 22-234-7357 lub -5606
  • Marcin Sędłak, dr inż. (więcej informacji) e-mail: marcin.sedlak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: Gmach Główny p. 212, tel.: 22 234 53 86
  • Konrad Sobolewski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: Konrad.Sobolewski (at) pw.edu.pl, pokój: GE 116, tel.: 22 234 78 56
  • Zbigniew Staroszczyk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: zbigniew.staroszczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 509 (90%), GE 503 (10%), tel.: telefon wewnętrzny: 7391 (p.509GE), 7484 (p.503GE)
  • Przemysław Sul, dr inż. (więcej informacji) e-mail: przemyslaw.sul (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 111, tel.: 22 234 75 55
  • Tomasz Zdziarski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: tomasz.zdziarski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 111, tel.: 22 234 75 55

starszy wykładowca

  • Maciej Ciuba, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Maciej.Ciuba (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 112, tel.: 22 234 74 50
  • Wojciech Janas, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: wojciech.janas (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK pok. 1/ 104, tel.: 22 234 75 04
  • Andrzej Kalicki, dr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.kalicki (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 201, tel.: 22 234 74 27
  • Jacek Korytkowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jacek.korytkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 226, tel.: 22 234 56 44
  • Eugeniusz Misiuk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: eugeniusz.misiuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 503, tel.: 22 234 74 84
  • Łukasz Oskwarek, dr inż. (więcej informacji) e-mail: lukasz.oskwarek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 206, tel.: 22 234 73 57
  • Jarosław Paszkowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jaroslaw.paszkowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG pok. 407, tel.: 22 234 74 52
  • Maciej Stodolski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: maciej.stodolski (at) gmail.com, pokój: GE 227, tel.: 22 234 71 38
  • Robert Szmurło, dr inż. (więcej informacji) e-mail: robert.szmurlo (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 223, tel.: +48 22 234 53 87
  • Andrzej Toboła, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: andrzej.tobola (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 227, tel.: 22 234 71 38
  • Jarosław Wilk, dr inż. (więcej informacji) e-mail: jaroslaw.wilk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG pok. 210, tel.: 22 234 53 86
  • Michał Wojciechowski, dr inż. (więcej informacji) e-mail: michal.wojciechowski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 112, tel.: 22 234 74 50

asystent

  • Borys Bakun, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: borys.bakun (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG pok. 407, tel.: +(48 22) 234 74 74
  • Radosław Basiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: radoslaw.basinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 224, tel.: 22 234 75 43
  • Zuzanna Krawczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: krawczyz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 228, tel.: 22 234 76 14
  • Michał Muszyński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Michal.Muszynski (at) iem.pw.edu.pl, pokój: GE 229, tel.: 22 234 76 14
  • Wiktor Nowakowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: nowakoww (at) iem.pw.edu.pl, pokój: GE 224, tel.: 22 234 75 43
  • Bartłomiej Okoń, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: bartlomiej.okon (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG pok. 210, tel.: +(48 22) 234 53 86
  • Radosław Roszczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: radoslaw.roszczyk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE224, tel.: 22 234 75 43 (w godzinach konsultacji)
  • Kamil Rybiński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: rybinskk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 221, tel.: 604-880-285
  • Żaneta Świderska-Chadaj, dr inż. (więcej informacji) e-mail: swidersz (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 228, tel.: 22 234 76 14
  • Paweł Tarnowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tarnowsp (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 207, tel.: 22 234 14 47
  • Marek Wdowiak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: marek.wdowiak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE-b 224, tel.: 22 234 75 43

doktorant

  • Joanna Baraniak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6087 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 111, tel.: 22 234 75 55
  • Kalsang Dorjee-Wangpo, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5269 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 22 234 5740
  • Konrad Godlewski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6596 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 22 234 5760
  • Jarosław Góralski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: jarek.goralski (at) wp.pl, pokój: brak danych, tel.: brak danych
  • Paweł Irzmański, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: irzmansp (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 207, tel.: 22 234 14 47
  • Norbert Jarzębowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: jarzebon (at) volt.iem.pw.edu.pl, pokój: GE 224, tel.: 22 234 75 43
  • Bartłomiej Kalisiewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5740 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: -
  • Łukasz Kędzierski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: lukasz.kedzierski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 234 57 40
  • Piotr Kowalczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: p.kowalczyk (at) volt.iem.pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 22 234 57-40
  • Artur Krupa, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: artur.krupa (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 229, tel.: 22 235 5760
  • Maciej Kwiatkowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6015 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: 22 234 57 40
  • Michał Ochocki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5742 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: brak danych
  • Krzysztof Pachowicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6090 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 111, tel.: 22 234 75 55
  • Rafał Parol, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5743 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: +48 664-319-569
  • Maciej Polakowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6017 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 224, tel.: -
  • Bartosz Poławski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6091 (at) pw.edu.pl, pokój: GE229, tel.: 22 234 5760
  • Katarzyna Sikorska - Łukasiewicz, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6018 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 228, tel.: 22 234 7614
  • Ernest Sobczyński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: ernest90s (at) gmail.com, pokój: -, tel.: 22 234 57 40
  • Łukasz Sosnowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6394 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 234 57 40
  • Tomasz Straszak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 5273 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Oskar Szczepaniak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: oskar.szczepaniak.dokt (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: -
  • Paweł Szczepanowski, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6599 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: (22) 628-45-68
  • Ryszard Targoński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: targonsr (at) gmail.com, pokój: GE 501, tel.: 22 234 57 40
  • Andrzej Tolarczyk, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: tolarczyk (at) hotmail.com, pokój: GE 501, tel.: -
  • Mateusz Wach, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6269 (at) pw.edu.pl, pokój: -, tel.: -
  • Bartosz Wierciński, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6395 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 234 57 40
  • Katarzyna Zagrodzka, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: 6397 (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 234 57 40
  • Paweł Zawadzki, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: Pawel.Zawadzki.dokt (at) pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 234 57 40
  • Łukasz Żmudzin, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: zmudzinl (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 501, tel.: 234 57 40

inżynieryjno-techniczny

  • Michał Paluch, inż. (więcej informacji) e-mail: michal.paluch (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 107, tel.: 22 234 79 67
  • Maciej Piasek, (więcej informacji) e-mail: Maciej.Piasek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 508, tel.: 22 234 56 47
  • Paweł Srzedziński, (więcej informacji) e-mail: pawel.srzedzinski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: SK 101, tel.: 22 234 56 01
  • Władysław Taborski, (więcej informacji) e-mail: wladyslaw.taborski (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 003, tel.: 22 234 53 96

pracownik sekretariatu

  • Marta Badurek, mgr (więcej informacji) e-mail: marta.badurek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 216, tel.: 22 234 73 70
  • Krystyna Raczyńska, (więcej informacji) e-mail: krystyna.raczynska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 216, tel.: 22 234 73 50

pełnomocnik kwestora

  • Agnieszka Janus, mgr (więcej informacji) e-mail: agnieszka.janus (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 219, tel.: 22 234 72 35

pracownik biblioteki

  • Alicja Siemion, mgr (więcej informacji) e-mail: alicja.siemion (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 209, tel.: 22 234 73 26

Specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

  • Barbara Pochanke, (więcej informacji) e-mail: barbara.pochanke (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE pok.219, tel.: 22 234 65 17
  • Joanna Wojtkowska, mgr (więcej informacji) e-mail: joanna.wojtkowska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 219, tel.: 22 234 72 35

Starszy mistrz

  • Andrzej Borek, (więcej informacji) e-mail: andrzej.borek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE kl. C pok. 01, tel.: 22 234 74 54

Specjalista ds. administracyjnych

  • Karolina Fruba, inż. (więcej informacji) e-mail: karolina.fruba (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 216, tel.: 22 234 73 70

Specjalista inżynieryjno-techniczny

  • Leszek Kasprzak, mgr inż. (więcej informacji) e-mail: leszek.kasprzak (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 412, tel.: +48 22 234 75 26

Specjalista ds. administracyjnych

  • Małgorzata Kruszewska, mgr (więcej informacji) e-mail: malgorzata.kruszewska (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 216, tel.: 22 234 73 50

Specjalista naukowo-techniczny

  • Grzegorz Łukaszek, inż. (więcej informacji) e-mail: grzegorz.lukaszek (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GG pok. 211 a, tel.: 22 234 74 52

Specjalista ds. administracyjnych

  • Agnieszka Walczuk, (więcej informacji) e-mail: agnieszka.walczuk (at) ee.pw.edu.pl, pokój: GE 216, tel.: 22 234 73 70

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (dziekanat@ee.pw.edu.pl).