Drzwi Otwarte 2022


W tym roku wracamy do formuły stacjonarnej – z radością zapraszamy Was do Gmachu Głównego i na kampus PW. Widzimy się w sobotę 28 maja. Szczegóły wkrótce, ale już teraz możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Jak to działa? Z czego jest zrobione? Czy da się wymyślić coś innego, lepszego, zupełnie nowego? Politechnika Warszawska szuka tych, którzy uwielbiają zadawać sobie pytania. Genialne pomysły powstają metodą prób i błędów. Nie wierzysz? Przyjdź, porozmawiaj ze studentami i przekonaj się, że PW to cały kampus możliwości.

Więcej o tegorocznych Drzwiach Otwartych Politechniki Warszawskiej www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2022

Tymczasem zapraszamy na stronę Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Elektrycznego, gdzie usłyszycie od samych studentów, dlaczego warto studiować na naszym Wydziale. Obserwujcie też nasz profil na Facebooku. Jeśli chcecie zagłębić się w szczegółowe informacje o kierunkach i programach studiów na Wydziale Elektrycznym, zapraszamy na stronę wydziałową.

Do zobaczenia!


Przeczytaj też:

Dzień Otwarty Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej »

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).