Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Nauka dla badaczki z Wydziału Elektrycznego

Miło nam poinformować, że dr inż. hab. Żaneta Świderska-Chadaj z Instytutu Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, została nominowana do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Nauka.

Plebiscyt prowadzony jest przez Redakcje „Polska Metropolia Warszawska”, „Tygodnik Ostrołęcki” i „Echo Dnia”. Link do artykułu »

Kapituła Konkursu doceniła wkład w życie naukowe regionu, przyznając nominację w szczególności za opracowanie algorytmów wspierających diagnostykę histopatologiczną nowotworów płuc, raka prostaty, raka piersi, chłoniaka DLBCL oraz chorób nerek.

Głosować można wysyłając SMS lub na stronie plebiscytu https://polskanews.pl/p/kandydat/dr-hab-inz-zaneta-swiderska-chadaj%2C3325465/

Przeczytaj też: