Wyniki ogólnopolskich Konkursów Tematycznych 4 Science 2022 pod patronatem IEEE i GovTech Polska

Prace dyplomowe absolwentów Wydziału Elektrycznego znalazły się w gronie zwycięzców i wyróżnionych w tegorocznej edycji ogólnopolskich Konkursów Tematycznych 4 Science 2022 pod patronatem IEEE i GovTech Polska.

W konkursie Blockchain 4 Science 2022 praca dyplomowa pt. „Prywatny łańcuch bloków jako metoda zwiększenia bezpieczeństwa systemu kontroli dostępu do budynku” wygrała w rywalizacji z najlepszymi pracami z największych 25 uczelni technicznych w Polsce. Członkowie jury, składające się z przedstawicieli firm (Billon, Bering Waters) doceniło Pana inż. Piotra Sochę jako autora oraz Pana dr. inż. Łukasza Makowskiego jako promotora za najwyższy poziom i wyjątkowe wyniki niniejszej pracy dyplomowej.

W konkursie Graphics 4 Science 2022 praca dyplomowa pt. „System oceny zachowania kierowcy w implementacji mobilnej” została wyróżniona w rywalizacji z 31 najlepszymi pracami z największych 25 uczelni technicznych w Polsce. Członkowie jury, składające się z przedstawicieli firm (Billon, Intel) doceniło Pana inż. Jakuba Słowikowskiego jako autora oraz Pana dr. inż. Witolda Czajewskiego jako promotora za bardzo wysoki poziom i wyjątkowe wyniki niniejszej pracy dyplomowej.

Pełne wyniki konkursu znajdują się na stronach PS IEEE oraz organizatora konkursu 4Science Institute. Wręczenie nagród odbędzie się 09.12.2022 podczas Uroczystych Obchodów 50-lecia PS IEEE w Audytorium Centralnym WEiTI PW w Warszawie.