Studenci Wydziału Elektrycznego wyróżnieni podczas Huuuge Game Jam

Dwoje studentów Wydziału Elektrycznego PW oraz studentka z Politechniki Gdańskiej otrzymali wyróżnienie podczas zawodów tworzenia gier komputerowych Huuuge Game Jam 2022.

Członkami drużyny o nazwie 44b2ceb7224695e1958a12b4714b1fb1 byli studenci Informatyki Stosowanej na Wydziale Elektrycznym PW: Anna Semrau i Patryk Guba oraz Julia Zalewska, studentka architektury na Politechnice Gdańskiej.

Źródło: www.pw.edu.pl, 20annie20.itch.io/wonderrush

Przeczytaj też:

W 2021 i 2022 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/