Zaproszenie na Uroczystość Otwarcia Auli 100-lecia

15 czerwca 2022 roku o godz. 09:00 odbędzie się Uroczystość poświęcona nadaniu Auli 108 w Gmachu Starej Kotłowni imienia 100-lecia Wydziału Elektrycznego PW oraz 100-lecia Oddziału Warszawskiego SEP.

Jest to kolejne wydarzenie w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, na które serdecznie zapraszają Dziekan Wydziału Elektrycznego PW prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak oraz Prezes Oddziału Warszawskiego SEP mgr inż. Ryszard Marcińczak

Program Uroczystości:

1. Powitanie Gości przez Dziekana Wydziału Elektrycznego prof. dr. hab. inż. Lecha Grzesiaka.
  2. Wystąpienia Prezesa OW SEP mgr. inż. Ryszarda Marcińczaka.
  3. Referat historyczny: 100 lat WE PW oraz OW SEP – wspólne ideały i los.
  4. Uroczyste wręczenie okolicznościowych medali 100-lecia Wydziału Elektrycznego PW oraz medalu im. profesora Pawła Nowackiego – OW SEP.
  5. Wystąpienie przedstawiciela firmy sponsorskiej ENERSEE – Marcin Pająk.
  6. Wystąpienie przewodniczącego Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Elektrycznego – Jerzego Baranowskiego.

W 2021 i 2022 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/