Drzwi Otwarte online Politechniki Warszawskiej

W dniach 22-24 maja 2020 Politechnika Warszawska wraz z Samorządem Studentów  organizuje serię wirtualnych spotkań, które pozwolą zrozumieć, jak dostać się na najlepszą uczelnię techniczną w Polsce i jak dobrze wykorzystać czas spędzony na PW.

Całość będzie emitowana m.in. na profilu PW na Facebooku» oraz oficjalnym kanale PW na YouTubie».

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w prezentacji Wydziału Elektrycznego (sobota godz. 12:00-13:00) i spotkania z naszymi studentami, które odbędą się w sobotę i niedzielę.

Szczegółowa agenda wydarzenia i linki do spotkań dostępne są na stronie PW»

Zapraszamy również do śledzenia profilu Wydziału Elektrycznego na Facebooku» oraz do wizyty na stronie Wirtualne Drzwi Otwarte Wydziału Elektrycznego»
Znajduje się tam wiele ciekawych informacji dla kandydatów na studia.