Wyniki II Edycji Konkursu IEEE na najlepszą pracę dyplomową absolwentów studiów inżynierskich Wydziału Elektrycznego

W dniu 29 marca 2019 komisje konkursowe Konkursu IEEE na najlepszą pracę inżynierską zakończyły swoją pracę. Wręczenie nagród II Edycji Konkursu IEEE odbyło się 1 kwietnia na Politechnice Warszawskiej i było jednym z punktów agendy wydarzenia Intel Road Show.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami zostali następujący absolwenci studiów inżynierskich Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej:

Instytut Elektroenergetyki

1. zwycięzca (nagroda + dyplom): Emanuel Zawodnik (Elektrotechnika) „Napięcia powrotne w obwodach dwuczęstotliwościowych”,
  2. wyróżnienie (nagroda + dyplom): Karol Szkudlarz (Elektrotechnika) „Analiza techniczno-ekonomiczna zasilania domu jednorodzinnego w całości z hybrydowego systemu OZE”.

Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych

1. zwycięzca (nagroda + dyplom): Adrian Szewczyk (Informatyka stosowana) „Rozpoznawanie gestów na przykładzie gry papier, kamień, nożyce”,
  2. wyróżnienie (nagroda + dyplom): Marcin Jurczak (Elektrotechnika) „Nadążny system fotowoltaiczny sterowany komputerowo”,
  3. wyróżnienie (dyplom uznania): Piotr Winiarski (Automatyka i Robotyka) „Autonomiczny robot sportowy podążający za linią”.

Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej

1. zwycięzca (nagroda + dyplom): Michał Bogacz (Automatyka i Robotyka Stosowana) „Opracowanie konstrukcji mechanicznej i systemu sterowania dla 5-cio osiowego manipulatora z wykorzystaniem procesora NI myRIO”,
  2. wyróżnienie (nagroda + dyplom): Tomasz Korniluk (Elektrotechnika) „Opracowanie bezprzewodowego modułu czujnika do pomiaru zanieczyszczeń powietrza”,
  3. wyróżnienie (dyplom uznania): Mikołaj Koszel (Elektrotechnika) „Cyfrowo-analogowy sterownik jednofazowego falownika mostkowego”.

>> Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i wyróżnionych! <<