Intel Road Show 1.04.19 – wręczenie nagród w II Edycji Konkursu IEEE na Najlepszą Pracę Dyplomową

W poniedziałek 1 kwietnia na Politechnice Warszawskiej odbędzie się Intel Road Show 2019 podczas którego zostaną przedstawione prezentacje dotyczące najnowszych technologii firmy Intel. W trakcie spotkania zostaną także wręczone nagrody w konkursach na najlepsze prace inżynierskie realizowane na Wydziale Elektrycznym oraz Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w Audytorium Centralnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Agenda Road Show Intel + Gala Wręczenia Nagród Konkursu IEEE

12:00 – 13:00 -> Paweł Witkowski – Cloud Software Engineer at Intel „Enabling Confidential Computing in Public Cloud using Intel® SGX”
13:00 – 14:00 -> Marta Chmiel – SoC Design Engineer at Intel „FPGA: od mrugania diodą do 5G”
14:00 – 15:00 -> Edouard Maisonneuve – Software Development Engineer at Intel „Agile software development at Intel”
15:00 – 15:15 -> dr hab. inż. Mariusz Malinowski, Prof. PW – IEEE
15:15 – 15:25 -> dr hab. Maria Ganzha – Konkurs Młodych Mistrzów
15:25 – 15:50 -> Wręczenie nagród II Edycji Konkursu IEEE na Najlepszą Pracę Dyplomową
15:50 – 16:00 -> Zakończenie

Więcej informacji dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wyniki II Edycji Konkursu IEEE na najlepszą pracę dyplomową absolwentów studiów inżynierskich Wydziału Elektrycznego >>