Ogłoszenie o otwartym konkursie na stypendium naukowe dla doktoranta – Konkurs SONATA BIS 9

Konkurs SONATA BIS 9 – stypendium dla doktoranta

Na podstawie decyzji Narodowego Centrum Nauki (DEC-2019/34E/ST/00187) dr hab. inż. Marcin Szewczyk, prof. uczelni – kierownik projektu „Nowe metody budowania dynamicznych nieliniowych modeli pierścieni magnetycznych z użyciem algorytmów sztucznej inteligencji dla warunków zmienno-częstotliwościowych i wielko-prądowych” ogłasza otwarty konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta.

Procedura naboru przeprowadzana będzie zgodnie z zasadami zawartymi w „Regulaminie przyznawania stypendiów naukowych w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki”.

Szczegóły w załączonym dokumencie: Ogłoszenie o otwartym konkursie na stypendium naukowe dla doktoranta »

Dokumenty z dopiskiem „Konkurs SONATA BIS 9 – stypendium dla doktoranta” należy dostarczyć do sekretariatu Instytutu Elektroenergetyki, Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa lub na adres mailowy: sekretariat.ien@pw.edu.pl

Termin składania ofert: 08.03.2024