Stypendia Strom Power dla studentów Wydziału Elektrycznego


Firma Strom Power rozpoczęła kolejną turę programu stypendialnego, który ma na celu nagrodzić utalentowanych i ambitnych studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Jest to już nasza V edycja i dotychczas nagrodziliśmy 30 studentów. 

Oferujemy nagrody finansowe w wysokości 300 zł miesięcznie na okres trzech miesięcy (tj. od stycznia 2023 do marca 2023 włącznie) oraz wsparcie merytoryczne w formie spotkań stypendialnych w siedzibie naszej firmy w centrum Warszawy. Naszym celem jest pomoc utalentowanym studentom i studentkom w planowaniu i budowaniu przyszłej kariery zawodowej, jak również w nauce. Nasz zespół w Warszawie w większości składa się z młodych absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. 

Do udziału w programie zapraszamy studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Elektrotechnika (specjalność Elektroenergetyka), którzy osiągają sukcesy naukowe lub mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w nauce (średnią ocen powyżej 4.2). 

Aby wziąć udział w programie stypendialnym należy wysłać do końca stycznia 2023 roku CV oraz informacje o uzyskanej średniej ocen podczas studiów na adres: hr@strompower.com z dopiskiem w tytule: „Stypendium naukowe”. 

Zapraszamy!
www.strompower.com 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).