Absolwent Wydziału Elektrycznego wyróżniony w plebiscycie „Złoty Inżynier 2021”

Mgr inż. Tomasz Detka – absolwent kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej – znalazł się w gronie laureatów 28. edycji plebiscytu „Złoty Inżynier” wyróżniony w kategorii Konstrukcje.

Wyróżniony Inżynier zajmuje się tematyką bezpieczeństwa pojazdów elektrycznych oraz elektrochemicznych magazynów energii. Zawodowo związany jest z Siecią Badawczą Łukasiewicz – PIMOT. Uczestniczy w pracach konsultacyjnych w zakresie prawa dotyczącego elektromobilności. Informacja o wyróżnieniu »

Redakcja „Przeglądu Technicznego” ogłosiła wyniki 28. edycji plebiscytu „Złoty Inżynier” podczas uroczystej gali, która odbyła się 30 marca 2022 r.

„Złoty Inżynier” to nagroda przyznawana wybitnym inżynierom, twórcom techniki, wynalazcom i organizatorom życia gospodarczego kraju, która popularyzuje ich dokonania. Nagroda ma promować dokonania polskich inżynierów i zwrócić uwagę na ich rolę w budowaniu innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Organizatorem plebiscytu jest redakcja „Przegląd Technicznego” oraz Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna.

Wśród laureatów plebiscytu są także inni absolwenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej. Laureaci z PW »

Lista wszystkich laureatów 28. edycji plebiscytu „Złoty Inżynier” na stronie Przeglądu Technicznego »

Przeczytaj też:

W 2021 i 2022 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/.