Naukowiec z Wydziału Elektrycznego laureatem konkursu NCN Miniatura


Dr inż. Włodzimierz Jefimowski otrzymał dofinansowanie w piątej edycji konkursu Narodowego Centrum Nauki MINIATURA.

Badacz z Zakładu Trakcji Elektrycznej Instytutu Elektroenergetyki zajmie się badaniami starzeniowymi dla opracowania stochastycznego modelu degradacji baterii litowo-jonowych pracujących w zmiennych warunkach.

W konkursie MINIATURA mogą wziąć udział naukowcy ze stopniem doktora (uzyskanym nie wcześniej niż 1 stycznia 2009 roku), którzy nie kierowali i nie kierują realizacją projektów badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki i mają w swoim dorobku co najmniej jedną opublikowaną pracę lub co najmniej jedno dokonanie artystyczne lub artystyczno-naukowe.

Naukowcy mogą ubiegać się o środki na badania wstępne i pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze lub konsultacyjne. To wsparcie działań naukowych prowadzących do przygotowania i złożenia projektu badawczego w konkursach NCN albo innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych.

Pełne wyniki są dostępne na stronie NCN »


Przeczytaj też:

 

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/. 

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).