Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia – zapisy rozpoczęte!


8 czerwca 2021 rozpoczął się nabór na studia stacjonarne I stopnia na Politechnice Warszawskiej poprzez platformę www.zapisy.pw.edu.pl.

Zastanawiacie się, który kierunek wybrać spośród obszernej oferty Wydziałów Politechniki Warszawskiej? Polecamy zatem:

Cenną wiedzę jak łatwo i sprawnie przebrnąć przez proces rekrutacji znajdziecie we wpisie na stronie Politechniki Warszawskiej: Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia»

A my dalej polecamy Wydział Elektryczny Waszej uwadze 🙂 Zapraszamy do obserwowania Wydziału Elektrycznego w mediach społecznościowych na Facebook’u, LinkedInYouTube.

Ze studentami naszego Wydziału możecie skontaktować się poprzez fanpage Wydziałowej Rady Samorządu Studentów. Pomocna jest również grupa Politechnika Warszawska – Studenci i Kandydaci.

Zapraszamy też do wydarzenia na Facebooku „Dzień z Wydziałem PW”, gdzie dzień po dniu prezentowane są poszczególne wydziały. Jeśli macie pytania, to specjalnie dla Was uruchomione zostało „Pogotowie rekrutacyjne PW” – seria czatów, podczas których pracownicy i studenci odpowiadają na Wasze pytania. 

Szczegółowe informacje na temat terminów, zasad oraz aktualna oferta studiów na Politechnice Warszawskiej znajdują się na stronie Rekrutacja PW. Pomocny w zorientowaniu się “co-gdzie-kiedy” jest również Portal Kandydata, który oprócz prezentacji dostępnych kierunków, krok po kroku objaśnia jak przejść procedurę rejestracji.

Trzymamy kciuki za udaną rekrutację! 🙂

W 2021 roku Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej obchodzi jubileusz 100-lecia powstania. Zapraszamy do śledzenia jubileuszowej strony internetowej www.ee.pw.edu.pl/100-lecie/

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@pw.edu.pl).