Absolwentka Wydziału Elektrycznego wyróżniona w plebiscycie „Złoty Inżynier 2020”


Mgr inż. Miłosława Kujszczyk-Bożentowicz – działaczka Stowarzyszenia Elektryków Polskich i absolwentka Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej w gronie laureatów XXVII plebiscytu „Złoty Inżynier 2020” z wyróżnieniem w kategorii Działacz Stowarzyszeniowy.

„Jestem zaszczycona i ogromnie usatysfakcjonowana wyróżnieniem w Konkursie „Złoty Inżynier”, organizowanym przez redakcję „Przeglądu Technicznego”. Przekazuję podziękowania Koleżankom i Kolegom z Oddziału Warszawskiego SEP (O/W), którzy zgłosili moją kandydaturę. Dziękuję serdecznie wszystkim głosującym na mnie Czytelnikom „PT”. Uzyskanie wyróżnienia w kategorii Działacz Stowarzyszeniowy staje się poniekąd zwieńczeniem mojej 46-letniej działalności w SEP, a uczestnictwo w konkursie podsumowuje moją 40-letnią inżynierską pracę zawodową.” Więcej o laureatce można przeczytać na stronie „Przeglądu Technicznego”»

Organizatorem konkursu jest redakcja dwutygodnika „Przegląd Techniczny – gazety inżynierskiej” oraz Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna. Nagroda ma promować dokonania polskich inżynierów i zwrócić uwagę na ich rolę w budowaniu innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki.

W zeszłym roku tytuł „Złotego Inżyniera 2019” otrzymał inny absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, dr inż. Tomasz Schweitzer, Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. 

W gronie laureatów plebiscytu są również inni absolwenci Politechniki Warszawskiej. Więcej o laureatach z PW można przeczytać w Biuletynie PW»

Lista wszystkich laureatów XXVII edycji plebiscytu na stronie Przeglądu Technicznego».

 


W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Katarzyna Szmurło (katarzyna.szmurlo@ee.pw.edu.pl).