Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej w czołówce na Kierunkach Informatyka oraz Automatyka i Robotyka według Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017

Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej w prestiżowym rankingu studiów inżynierskich Perspektywy 2017 zajął czwarte miejsce wśród wydziałów kształcących na kierunku Informatyka przegrywając walkę o podium zaledwie o 0,04 punktu z Wydziałem Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH.
  Wśród wydziałów Politechniki Warszawskiej prowadzących kierunek Informatyka Wydział Elektryczny znalazł się na drugiej pozycji za Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych, a a przed  Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Wydział Elektryczny potwierdził też swoją znakomitą jakość kształcenia wśród wydziałów prowadzących studia na kierunku Automatyka i Robotyka zajmując znakomitą czwartą pozycję. Wśród pięciu wydziałów Politechniki Warszawskiej prowadzących studia na tym kierunku  Wydział Elektryczny znalazł się na trzeciej pozycji.

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Włodzimierz Dąbrowski (wlodzimierz.dabrowski@pw.edu.pl).