Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Profesorowi Tadeuszowi Kaczorkowi przez Uniwersytet Techniczno-Humanistyczny w Radomiu

Prof. dr hab. inż Zbiginew Łukasik – Rektor, Senat oraz Radaw Wydziału Transportu i Elektrotechnki Uniwesytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego zapraszają na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Porfesorowi Tadeuszowi Kaczorkowi.

Uroczystość odbędzie się w dniu 27 listopada 2014 roku o godzinie 13.00 w Auli Głównej Uniwersytetu przy ul. Chrobrego 31A w Radomiu.

Ze względów organizacyjnych prosi się o potwierdzenie udziału w uroczystościach telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: Biuro Rektora tel.: 48/361 70 15, e-mail: biuro@uthrad.pl.

Selection_010

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: Obsługą strony wydziałowej (info.ee@pw.edu.pl).