Rekrutacja na studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej

11 lipca 2019 zostaną ogłoszone wyniki I tury kwalifikacji na studia na Politechnice Warszawskiej.

Od 12 do 17 lipca 2019 r. zapraszamy zakwalifikowanych kandydatów na studia na Wydziale Elektrycznym do składania dokumentów w Dziekanacie ds. Studiów:

Gmach Główny PW, pok. 133
w godz. 09:00 – 15:00
(przerwa 12:00 – 12:30).

Prosimy pamiętać o przyniesieniu dowodu osobistego!

Uwaga: Niezłożenie dokumentów w wyznaczonym terminie, bez względu na powód, oznacza nieodwołalną rezygnację z podjęcia studiów, na które  kandydat został zakwalifikowany w danym etapie przyjęć.

Więcej informacji na temat wymaganych dokumentach na stronach PW dla kandydatów.

Informacja dla kandydatów zainteresowanych zakwaterowaniem w Domu Studenckim – 10 lipca 2019 rusza Akcja Kwaterunkowa dla nowo przyjętych studentów. Więcej informacji >>