Praktyki w urzędach państwowych

Wydział Elektryczny PW otrzymał informację o wszczęciu rekrutacji do rządowego programu praktyk dla studentów. Praktyki organizowane są w urzędach administracji rządowej oraz w podległych i nadzorowanych jednostkach organizacyjnych. Dostępnych jest 16 600 miejsc praktyk w 1 500 urzędach administracji rządowej. Program praktyk będzie dostosowywany do programu studiów, w tym studiów typowo technicznych.

Szczegółowe informacje studenci i doktoranci znajdą na stronie:

Osoby zainteresowane odbywaniem tego rodzaju szkolenia zawodowego proszone są do zgłoszenia się do dziekanatu WE – p. 130 GG, do prodziekana doc. dr inż. Wojciecha Urbańskiego. Zgłoszenia inicjować będą przygotowanie odpowiednich porozumień między PW i urzędami administracji publicznej.

W sprawie aktualizacji treści niniejszej strony należy kontaktować się z: doc. dr inż. Tomasz Winek (tomasz.winek@pw.edu.pl).