Informacje dla nowo przyjętych studentów na Wydział Elektryczny

Drodzy nowo przyjęci Studenci! Cieszymy się bardzo, że dołączyliście do grona studentów Wydziału Elektrycznego.

Wydział Elektryczny jest drugim co do wielkości wydziałem Politechniki Warszawskiej z niemal 100-letnią tradycją. Jest znany nie tylko z dobrych studentów, ale i z życzliwej atmosfery, z którą spotkacie się na zajęciach i w Dziekanacie. Wydział jest różnorodny, spotkasz na nim i elektryków, i automatyków, i informatyków, wiele kół naukowych, aktywnie działający samorząd, wybitnych wykładowców i naukowców.

Witamy w naszej społeczności!!!!

Już wkrótce będziecie mogli odwiedzić nasz Dziekanat, aby dokończyć formalności związane z przyjęciem na studia. Na pierwszą wizytę do nas zaprosimy Was w dniach 22-30 września 2020 r. Z uwagi na ograniczenia COVID’19, informacje o konkretnej dacie i godzinie wizyty otrzymacie na adres e-mail podany podczas rekrutacji. Prosimy  o regularne sprawdzanie skrzynek pocztowych, wysłaliśmy już do Was pierwsze wiadomości, a kolejne wyślemy niebawem.

Poniżej kilka przydatnych wydziałowych linków: